XII respublikinis J.Švedo liaudies instrumentų atlikėjų konkursas

[flagallery gid=134]

Pirmąjį kovo savaitgalį Vilniuje šurmuliavo Kaziuko mugė, o į B. Dvariono muzikos mokyklą rinkosi kanklininkės, birbynininkai, lumzdelininkai, skrabalininkai iš visos Lietuvos. Jau įveikę XII J. Švedo liaudies instrumentų atlikėjų konkurso atrankas savo kraštuose, jie susirinko pasivaržyti paskutiniame- respublikiniame etape. Konkurso dalyviai, suskirstyti į amžiaus grupes, skirtingose salėse pasirodė komisijoms, sudarytoms iš LMTA, konservatorijų dėstytojų.

Džiugu, kad į respublikinį etapą buvo atrinktos keturios kanklininkės iš Vilkaviškio muzikos mokyklos. Merginos atliko po tris skirtingo charakterio muzikos kūrinius, o tam reikalingas susikaupimas, ištvermė. Visas vilkaviškietes. lydėjo sėkmė ir jos tapo konkurso laureatėmis.
Sveikiname II grupės laureates: Gabiją Samušytę (mokyt. D. Venienė, koncertm. A. Barauskas), Godą Gudžinskaitę (mokyt. R. Kurauskienė, koncertm. K. Cibulskienė), III grupės laureates: Ievą Povilaitytę (mokyt. D. Venienė, koncertm. K. Cibulskienė) ir Justę Buragaitę (mokyt. R. Kurauskienė, koncertm. K. Cibulskienė).