,,Vasaros aidai“ Molėtuose.

[flagallery gid=248]

Molėtai turi skulptūrų parką ir jame esančią sceną ant Pastovio ežero vandens. Ten jau antrą kartą vyko respublikinis vaikų ir jaunimo lietuvių tautinių muzikos instrumentų ansamblių festivalis ,,Vasaros aidai-2018“, siekiantis suburti muzikuojantį jaunimą, paminėti Lietuvos atkūrimo 100-ąsias metines.
Kiekvienas kolektyvas atliko po du kūrinius. Dalyvaujantys 2018 m. dainų šventės kanklių popietėje ,,Skambėkite, kanklės“ ir dar keturis privalomus kūrinius.
Iš Vilkaviškio buvom net du kolektyvai: mok. D.Venienės kanklių ansamblis ,,Sadutė“ ir mok. R.Kurauskienės kanklių ansamblis su solistu P.Strioku (mok. R.Jakimavičius) ir mok. V.Saldukaitienės dainininkų grupe. Visi dalyviai buvo apdovanoti saldžiosiomis dovanėlėmis.
Organizatoriai – Molėtų meno mokykla – buvo išradingi: be koncerto vyko loterijos, kurių prizai buvo ne menki . Mūsiškiams jose taip pat sekėsi – NVŠ programos ,,Lietuvių liaudies instrumentų meninė raiška“ dalyvė A.Mikelaitytė laimėjo pasivažinėjimą keturračiu, mokytojos Violeta ir Raimonda po 2 parų poilsį kempinge ,,Obuolių sala“ ir viloje ,,Santa Barbara“.
Po koncerto vykome į Ežerų žvejybos ir Antano Truskausko medžioklės ir gamtos muziejus. Čia buvome vaišinami kvapnia žuviene ir kibinais. Didžiausias išbandymas buvo įlipti į Mindūnų apžvalgos bokštą, nuo kurio atsiveria puikūs vaizdai. Tam ryžosi ne visi.
Šis sekmadienis, birželio 3 buvo Tėvo diena. Grįže vaikai dar spėjo apsikabinti ir prisiglausti prie savo mielų tėvelių.