Šeimų festivalis Marijampolėje

Mūsų visuomenėje šeima yra priskiriama prie didžiųjų žmogaus vertybių. O jei šeimos nariai   drauge groja ar dainuoja, stirpėja jų dvasinis ryšys, meilė ir pagarba. Tai galėjo patirti visi, kurie kovo 27 dieną lankėsi Marijamolės pramogų centre „Luna”. Čia Marijampolės muzikos mokyklos bendruomenė surengė šeimyninio muzikavimo festivalį. Į sceną kilo broliukai ir sesutės,  vaikai ir tėvai iš visos Marijampolės apskrities.
Vilkaviškiečiai pasirodė pirmieji. Justė ir Simona Kazakevičiūtės, pritardamos gitara, padainavo dvi nuostabias dainas. Patys jauniausi dalyviai – pirmaklasiai dvyniai Žyginta ir Žygimantas Jašinskai (mokyt. L. Kazakevičienė ir A. Pečkaitis), pakalbinti prisipažino, kad  tai – jų  pirmasis koncertas. Kristina Alkevičiūtė (mokyt.  L. Kazakevičienė) pianinu akompanavo sesutei  Mildai (mokyt. D. Venienė), kuri kankliavo lyrišką  pjesę.  Eimantės, Eimanto ir Raimondos Kurauskų atliktoje dainoje buvo galima išgirsti liūdnai linksmą uodo istoriją. Kornelija, Vilma ir Virginijus Anelauskai dažnai koncertuoja visi drauge, o šiame festivalyje dalyvavo jau trečią kartą.
Šiltas ir jaukus vakaras abejingų nepaliko.  Šiais spartaus gyvenimo laikais, kai  vis mažiau dėmesio skiriama dvasinei ramybei, ypač žavi šeimos, surandančios  laiko bendrai meninei veiklai su savo artimaisiais.