„PAVASARIO BELAUKIANT“

Kovo 5 d. gausus būrys linksmai nusiteikusių II – ojo muzikos instrumento moksleivių ir mokytojų, išskubėjo į Vilkaviškio pradinę mokyklą, kurioje jų laukė patys mažiausieji pirmųjų klasių mokinukai.

   Pavasarinę šventę mažiesiems parengė II – ojo instrumento metodinio skyriaus vedėja Lina Kazakevičienė kartu su mokytoja Žaneta Alkevičiene.

   Mažieji klausytojai ne tik išgirdo įdomią ir netikėtą istoriją apie pažintį su muzikos garsais, bet kartu susipažino su įvairiais instrumentais – pianinu, kanklėmis, smuiku, fleita.., jų atsiradimo istorija. Gausių aplodismentų ir džiaugsmingų šūksnių netrūko visos šventės metu. Koncerto pabaigoje paklausus: kas norėtų išmokti taip gražiai groti, kaip muzikos mokyklos mokiniai?, atsakymas buvo vieningas – visi!

   Sveikiname visus dalyvavusius: Barborą Kinderytę, Ugnę Grikietytę, Emiliją Klimašauskaitę, Laurą Ragaišytę, Karoliną Petrauskaitę, Tomą ir Vaidą Galinaičius, Gabiją Samušytę, Jorį Kviesulaitį, Saimą Krutulytę, Igną Stelmoką, Gytį Girdauską, Jovitą Kasiliauskaitę ir  Justę Bunikytę, kuri ne tik grojo kanklėmis, bet ir padėjo sekti šventinę pasaką.

   Ačiū mokytojams ruošusiems mokinius. Dėkojame pradinės mokyklos kolektyvui už saldžias dovanas ir šiltą sutikimą.