Nuorodos

www.unsplash.com – puslapis, iš kurio galima nemokamai parsisiųsti nuotraukų ir nereikia gauti autorinių teisių jų panaudojimui. Tiesa, galima autoriu padėkoti už parsisiuntimą.
 
www.canva.com – puslapis, kuriame užsiregistravus galima naudoti įvairiausius šablonus kuriant tvarkaraščius, plakatus, skelbimus, pranešimus ir kt. Galutinio produkto formatą (nuotrauka, pdf, A4 dydžio ir pan.) pasirinkimas vyksta išsaugant jį į savo kompiuterį. Čia yra ir mokamų nuotraukų, tačiau jos yra pažymėtos.
 
www.smule.com – puslapis, kur su žmonės, esantys skirtingose vietose, gali dainuoti dainas pagal sistemoje esančią fonogramą. Lietuviškų dainų ten kol kas nėra daug, tačiau MES patys galime jas įkelti ir naudoti, o kartu  jos bus prieinamos visiems. Dainų įrašus galima išsaugoti.
 
www.zoom.com – puslapis, kuriame užsiregistravę ir parsisiuntę programą į kompiuterį/telefoną galite dirbti su vaikų grupėmis, matydami vieni kitus.
 
www.mentimeter.com – puslapis, kuriame galima sukurti keleto klausimų grįžtamojo ryšio apklausas, pasirenkant įvairias rezultatų pateikimo formas.