Menų diena Alvite

[flagallery gid=139]

Taip spalvingai dekoruotoje vietoje muzikos mokyklos mokiniams dar neteko groti. Alvito pagrindinės mokyklos foje buvo iškabinti didžiuliai optinės dailės paveikslai, kurie papuoš mokyklos katilinės langus. Tai- dešimtos klasės mokinių projektas, kurį vaikai su mokytoja Audrone Gurinskiene piešė keletą mėnesių. Aštuntokai gamino spalvingus langų vitražus. Jie bus pakabinti mokyklos foje, kad visi atvykusieji iš karto juos pamatytų. Šie projektai buvo pristatyti baigiantis menų dienai, kurią vainikavo muzikos mokyklos mokinių koncertas. Mokytoja Raimonda Kurauskienė supažindino mažuosius klausytojus su muzikos instrumentais, aiškinosi kas yra menas, kokią vietą jis užima žmogaus gyvenime. Muzikos mokyklos mokiniai, kurių daugumą sudarė berniukai (kas labai džiugina), trys brolių ir sesių poros (kas labai labai džiugina), net šeši alvitiečiai (kas labai labai labai džiugina), šauniai vinguriavo gražiausias melodijas.
Alvito pagrindinės mokyklos direktorius Rolandas Bulkauskas, dėkodamas už koncertą, pasidžiaugė muzikos mokyklos pedagogų gretose pamatęs savo fortepijono mokytoją Arūną Barauską. O mes pasidžiaugėme, kad šios mokyklos vadovai turi muzikinį išsilavinimą ir skatina vaikus mylėti muziką.
Bene dažniausias šiame tekste skambantis žodis- „džiugina”. O kada ir džiaugtis, jei ne pavasarį, kai viskas aplink žydi, kai švyti grojančių ir klausančių vaikų akys, kai viešai nuskamba dailės mokytojos pažadas drauge su vaikais galbūt pagaminti tokius nuostabius vitražus ir muzikos mokyklos langams 🙂 Galbūt tam sugalvosime kokį naują projektą?