„Linksmieji pirštukai”

Jau ketvirtąjį kartą jaunieji pianistai iš įvairių Lietuvos kampelių rinkosi į respublikinį jaunųjų pianistų konkursą „Linksmieji pirštukai”, kurį organizavo Veiverių meno mokykla. Šiemet, kaip niekada, buvo gausu dalyvių, todėl organizatoriams teko keisti planus ir konkursą rengti Kauno J. Naujalio menų gimnazijoje. Mokiniai buvo suskirstyti į 4 kategorijas pagal klases. Daugiausia dalyvių buvo A ir B kategorijose, o iš viso varžėsi net 75 mokiniai iš 19 mokyklų. Visus pasirodymus stebėjo autoritetinga vertinimo komisija, kuriai pirmininkavo LMTA profesorė Halina Radvilaitė.
Mūsų mokyklai atstovavo aštuoni mokiniai, iš kurių trys tapo laureatais. I–osios vietos laimėtojai: Gabija Utaraitė – 2 kl. (mokyt. K. Cibulskienė) ir Ignas Rutkauskas – 2 kl. (mokyt. L. Kazakevičienė). Jie taip pat gavo nominacijas už įdomiai atliktą lietuvių autorių pjesę. III–ioji vieta atiteko Ievai Šataitytei – 2 kl. (mokyt. L. Paškauskienė). Konkurso diplomus pelnė Vaida Galinaitytė – 3 kl. (mokyt. L. Kazakevičienė) ir Gabija Sūdnikaitė – 3 kl. (mokyt. L. Paškauskienė). Goda Mačiulaitytė – 4 kl. (mokyt L. Kazakevičienė) pelnė nominaciją už įdomiai atliktą lietuvių autorių kūrinį, o Kristina Gumauskaitė – 4 kl. (mokyt. L. Rekevičienė)  ir Dovilė Utaraitė – 4 kl. (mokyt. K. Cibulskienė) – padėkos raštus.
Mokyklos direktorius pasidžiaugė, kad buvo puiki proga pasiklausyti jaunųjų pianistų iš atokiausių Lietuvos vietovių, o gausus dalyvių skaičius įrodė, kad šis konkursas yra pianistų ypač mėgiamas. Visi mokiniai buvo apdovanoti padėkos raštais, o sėkmingai pasirodžiusieji, – ir  originaliais prizais.