Konkursas „Muzikos olimpas”

[flagallery gid=130]

Vasario 24dieną, mokykloje vyko neįprastas konkursas. Neįprastas tuo, kad dalyviui buvo iškeltos 3 užduotys: atlikti laisvai pasirinktą muzikos kūrinį (groti arba dainuoti), pokalbio metu pristatyti savo programą, ją komentuoti ir parašyti muzikinį diktantą.
Konkursą organizavo Vilniaus miesto savivaldybės muzikos mokytojų metodinis būrelis, Vilniaus Algirdo muzikos mokykla, Lietuvos muzikos mokytojų asociacija, Lietuvos mokytojų profesinės sąjungos Vilniaus skyrius. Laiko pasiruošimui buvo labai mažai, bet mokyklinis etapas mokykloje įvyko. Už tai turime būti dėkingi mokytojams sugebėjusiems rezultatyviai bendradarbiauti surandant, ruošiant dalyvius, muzikinio diktanto užduotis. Ačiū mokytojams R. Lakickienei,
A. Aleksienei, E. Balčienei, A. Pečkaičiui, L. Bindokienei, G. Vilkelienei, R. Burbulienei,
K. Cibulskienei, koncertmeisterei S. Pudinskienei.
Galime džiaugtis ir tuo, kad turėjome net šešis dalyvius, labai nuoširdžia ir noriai priėmusiais šį netikėtą iššūkį. Tai 2-3 klasių grupė: Ąžuolas Skrinska (akordeonas), Austėja Butkeraitytė (fortepijonas), Laurynas Mykolaitis (akordeonas) ir 3-4 klasių grupė: Agnė Žitkauskaitė (fortepijonas), Evenika Mekšraitytė(fortepijonas), Ieva Andriulionytė (dainavimas).
Vertinimo komisijai (J. Stankevičienė, L. Kazakevičienė, K. Beržanskienė) ir visiems klausiusiems buvo įdomu ir smagu pamatyti mažuosius muzikantus tokiame įvairiapusiame konkurse.
Linkime sėkmės Agnei Žitkauskaitei ir Laurynui Mykolaičiui Vilniuje šalies etape kovo 14 dieną.