Koncertas vaikų lopšelyje – darželyje „Buratinas“

Kovo 22 d. net 30 muzikos mokyklos muzikantų išskubėjo į Vilkaviškio vaikų lopšelį – darželį „Buratinas”. Jaunieji muzikantai savo koncertu turėjo iškilmingai paskelbti  menų savaitės „Mano svajonių darželis” pradžią.
Pilnutėlėje mažųjų žiūrovų salėje skambėjo pati įvairiausia muzika, kviečianti svajoti ir muzikos garsų pagalba pabuvoti įvairiausiose vietose. Birbynininkas Laurynas Šerpenskas ir mažosios kanklininkės (Ieva Povilaitytė, Lėja Akuckaitė, Gabija Ringytė, Gabija Radzevičiūtė, Viktorija Staneikaitė, Jovita Kasiliauskaitė) kvietė klausytis lietuvių liaudies melodijų, o fortepijonu skambinamos melodijos (Kamilė Balčiūnaitė, Ieva Šataitytė) perkėlė visus į zoologijos sodą ir cirką. Judėti šokio ritmu kvietė Jokūbo Setkausko (akordeonas) ir Klaudijaus Kolpakovo (lamzdelis) vingiuojamos melodijos. Paulius Skaisgiris klarneto garsais pavertė visus mažais kaubojais, o su Žyginta Jašinskaite visa salė dainavo „Linksmąją dainelę”.
Kai į salę įžygiavo šaunusis akordeonininkų orkestras, vaikų nuostaba buvo akivaizdi. Tiek daug muzikantų jų salėje dar negrojo. Ovacijos buvo milžiniškos. Džiaugsmas ir šypsena užpildė ir muzikantų ir klausytojų veidus. Nuskambėjus paskutiniam kūriniui, mažieji žiūrovai sutartinai skandavo „ačiū. ačiū”.
Norisi tikėti, kad savo grojimu darželinukų širdyse pasėjome meilės muzikai grūdą. Paūgėję, jie atvers muzikos mokyklos duris, kaip jas atvėrė buvę šio darželio ugdytiniai Viktorija, Ieva, Jokūbas, Martynas, Kamilė, Dovilė.
Darželio direktorė D. Žilinskienė padėkojo mažiesiems muzikantams ir jų pedagogams už nuostabų koncertą, įteikė padėkos raštus ir saldžiąsias dovanas.Visi pažadėjome, kad šis koncertas ne paskutinis.