KALĖDINIS KONCERTAS PILVIŠKIUOSE, „SANTAKOS“ GIMNAZIJOJE

Š.m. gruodžio 17 dienos popietę susirinkusieji Pilviškių „Santakos“ gimnazijos salėje maloniai šurmuliavo. Tai buvo Vilkaviškio muzikos mokykloje besimokantys vaikai iš Pilviškių, kurie nekantriai laukė kalėdinio koncerto, ruošdamiesi jį padovanoti savo tėveliams, artimiesiems, draugams ir gimnazijos mokytojams.
17 val. šventiškai papuoštoje salėje, jaukiai apšviestoje scenoje prasidėjo koncertas. Pradžioje kalėdiniu muzikiniu numeriu renginį organizavusios mokytojos Lina Vaitkuvienė, Žaneta Alkevičienė ir Jūratė Stankevičienė pasveikino visus susirinkusius su artėjančiomis didžiosiomis metų šventėmis. Koncertas, kurį vedė mokytoja Lina Vaitkuvienė, tęsėsi įvairiausiais pasirodymais: atlikėjai grojo pianinu, akordeonu, gitara, taip pat muzikavo ansambliuose. Tikriausiai daugelį žiūrovų užbūrė nuoširdžiai jaunųjų artistų atliekamos įvairių šalių kompozitorių melodijos ir bendrai jaučiama dvasinga adventinė – kalėdinė nuotaika…
Įpusėjus koncertui, klausytojai sulaukė ir paties Vilkaviškio muzikos mokyklos direktoriaus Artūro Pečkaičio pasirodymo su savo mokine. Jie atliko kūrinį akordeonais, muzikuodami ansamblyje. Po savo pasirodymo direktorius tarė žodį, pasidžiaugdamas artėjančiomis šventėmis, pačiu renginiu bei į jį gausiai susirinkusiais mokinių tėveliais, kitais svečiais. Padėkos žodį išreiškė ir Pilviškių „Santakos“ gimnazijos direktorius Arūnas Kiulkis, kuris koncerto dalyvius už jų geranoriškumą, siekimus ir puikų kalėdinį koncertą apdovanojo saldumynais.
Koncertas baigėsi visų kartu, su žiūrovais sugiedota kalėdine giesme „Tyli naktis“. O prieš išsiskirstydami į namus, visi susirinkusieji, kupini pakilios nuotaikos ir gerų įspūdžių, dar ilgai šnekučiavosi prie saldumynų stalo, kartu pasidžiaugdami mokinių pasiektais rezultatais bei puikiu kalėdiniu muzikiniu vakaru.

Straipsnio autorė Vilkaviškio muzikos mokyklos VI fort. kl. mokinė Elena Gudaitytė