Choreografijos metodinės grupės veikla

[flagallery gid=135]

Vilkaviškio muzikos mokyklos, choreografijos skyriaus II klasės mokiniams (mokytoja  V.Merčaitienė) kovo mėnuo buvo išskirtinis. Šokėjai turėjo galimybę parodyti save ir pasižiūrėti į kitus net trijuose koncertuose.
II klasės mokiniai dalyvavo Kovo 11d. skirtoje šventėje Vilkaviškio Kultūros centre, kur savo liaudies šokius šoko kartu su Vilkaviškio ,,Aušros“ gimnazijos šokėjais.
Kovo 21d. šokėjai jau antrą kartą iš eilės dalyvauja Respublikiniame šokio festivalyje ,,Pavasarinė šokių pynė“. Šiame festivalyje mažieji šokėjai šoko šiuolaikinį šokį ,,Lėlės“, su kuriuo daugiau nei prieš mėnesį laimėjo I vietą.
Respublikinis šokio festivalis ,,Draugų būryje“ kovo 27d. pakvietė mūsų muzikos mokyklos šokėjus pirmą kartą dalyvauti Marijampolės muzikos mokyklos organizuojamame festivalyje. Festivalyje dalyvavo gausus šokėjų būrys iš visos Lietuvos.
Kiekvienas mažųjų pasirodymas, kiekvienas užlipimas ant scenos, parodymas savęs skatina vaikus ir jų mokytoją tobulėti, skatina siekti kuo geresnių ir gražesnių rezultatų.