Birželio 1-osios šventė

Jau penktus metus birželio 1-ąją Basanavičiaus aikštė būna pilna vaikų. Rajono moksleiviai susirenka tam, kad skambiomis dainomis, trankiais šokiais, ilgesingomis melodijomis pasveikintų žalialapę vasarą. Žiūrovai pamato tai, apie ką, švęsdami Tarptautinę vaikų gynimo dieną svajoja viso pasaulio vaikai: apie nerūpestingą vaikystę, atostogas, mylimiausius žaislus, ledus, artimiausią žmogų – Mamą.
Šventės pradžioje pasipylę lietaus lašai sušlapino vaikų rūbelius, bet neištirpdė jų šypsenų. Organizatorė ir režisierė VVJC choreografijos mokytoja Sonata Jankienė per mikrofoną ramino visus,  kad vasaros lietus yra ypatingas tuo, jog yra šiltas ir greitai baigiasi. Taip ir buvo. Akordeoninkų ansamblio, vadovaujamo mokytojos Liucijos Bindokienės, nariai dar grojo pliaupiant lietui, o vėliau saulutė, išgirdusi tiek nuoširdžios muzikos, išlindo iš debesų ir išdžiovino aikštę. Finalinę dainą linksmai dainavo visi – šokėjai , muzikantai, dainininkai ir jų vadovai.
Šventėje taip pat  dalyvavo muzikos mokyklos merginų choras, vadovaujamas mokytojos Dalios Balčiūnienės ir  kanklių ansamblis „Sadutė” (vad. mokyt. Daiva Venienė ir Raimonda Kurauskienė).