Priimtų į muzikos mokyklą 2020-2021 m. m. sąrašas

Į rugsėjo 1-osios šventę kviečiami būsimieji muzikos mokyklos mokiniai

Šventė vyks prie Vilkaviškio muzikos mokyklos II korpuso (Nepriklausomybės g. 56, Vilkaviškis) 2020 m. rugsėjo 1 d. 13.00 val.

Ankstyvojo ugdymo (muzika) programa

  1. Ambrasas Armandas
  2. Aželskaitė Austėja                       šokis
  3. Bendoriūtė Danielė
  4. Černius Arvydas
  5. Čėsnaitė Brigita
  6. Česnavičiūtė Monika
  7. Gražiškauskaitė Viltė
  8. Lekeckaitė Ugnė
  9. Liaudinskaitė Justė
  10. Mackevičiūtė Gabija
  11. Mačiulaitytė Mėja
  12. Mačiulaitytė Milita
  13. Povilaitytė Justė
  14. Pričkaitytė Tėja
  15. Stankevičiūtė Deimantė
  16. Šlivinskas Joris
  17. Valaitis Simas
  18. Venclovė Silvija
  19. Zdanavičiūtė Emilija
  20. Protasevičiūtė Monika
  21. Šakalytė Goda

Muzikinės saviraiškos ugdymo programa

  1. Remeikaitė Gustė                         akustinė gitara
  2. Bazanova Mila                             gitara
  3. Kryžiūtė Viltė                              akustinė gitara
  4. Gudeliauskas Domas                   akustinė gitara
  5. Viktorovaitė Ema                         akustinė gitara
  6. Bunikis Pijus                                birbynė
  7. Lenčiauskaitė Lėja                                             kanklės
  8. Bulonaitė Asmera                         fortepijonas
  9. Šlekytė Kamilė                             fortepijonas
  10. Ambrazevičiūtė Austėja              choreografija

Išplėstinio ugdymo programa

  1. Klimaitė Viktorija                        fortepijonas
  2. Mozūraitytė Ugnė                        fortepijonas
  3. Viliušas Gvidas                           pučiamieji
  4. Griučkiūnaitė Austėja                  smuikas
  5. Damidavičiūtė Gabrielė               smuikas
  6. Striokaitė Emilė                           kanklės

FŠPU pradinio ugdymo programos

  1. Miknevičius Matas                          gitara
  2. Šnipaitytė Meda                              kanklės
  3. Doreikaitė Gabrielė                          kanklės
  4. Dulskytė Luknė                               akordeonas
  5. Žilinskas Gustas                              akordeonas
  6. Valenčiūnaitė Auksė                        akordeonas
  7. Jaseliūnaitė Liepa                            smuikas
  8. Kušlytė Meida                                 smuikas
  9. Lazarenkaitė Milda                          fortepijonas
  10. Adomavičiūtė Gustė                        fortepijonas
  11. Aleknavičiūtė Smiltė                       fortepijonas
  12. Kvederaitė Eva                                fortepijonas
  13. Vaškelytė Mėta                               fortepijonas
  14. Dobilas Martynas                            fortepijonas
  15. Barkauskas Joris                              fortepijonas
  16. Šiukšta Emilis                                  fortepijonas
  17. Lukoševičius Domas                        fortepijonas  2 kl.
  18. Karaškaitė Milda                             dainavimas
  19. Mileckytė Izabelė                            fortepijonas
  20. Jančaitytė Žygimanta                       dainavimas 2 kl.
  21. Bružaitė Rugilė                                fortepijonas  2 kl.
  22. Šlekys Motiejus                               pučiamieji

                      Pateikusieji prašymus mokytis pagal suaugusiųjų neformaliojo švietimo programas, prašome kreiptis į direktoriaus pavaduotoją ugdymui Dalią Balčiūnienę  dėl mokymosi proceso suderinimo.