Temos Archyvai: Naujienos

Vasarą pasitinkant

Vytauto Didžiojo universiteto Švietimo akademijos dainų ir šokių ansamblio ,,Šviesa“ studentai ir vadovai džiugiai dalinasi gražios draugystės  su Vilkaviškio muzikos mokyklos  dainų ir šokių ansamblio „Siaustinis“ mokiniais ir mokytojais vaisiais, kuriuos iliustruoja  bendras muzikinis projektas  ,,Vasarą pasitinkant“. Smagu ir prasminga, kad studentus ir būsimuosius studentus jungia bendras pomėgis – MUZIKA, suteikęs mums visiems kūrybos ir saviraiškos bendrystę.

Linksmieji pirštukai

Gegužės mėnesį vyko IX-asis respublikinis jaunųjų pianistų konkursas „Linksmieji pirštukai“, kurį organizavo Veiverių A. Kučingio meno mokykla. Konkurse varžėsi 49 mokiniai iš Garliavos, Prienų, Zarasų, Elektrėnų, Raseinių, Šakių rajono, Kazlų Rūdos R.Žigaičio, Jurbarko A.Sodeikos, Veiverių A. Kučingio  meno mokyklų, Radviliškio, Vilkaviškio, Jiezno  muzikos mokyklų. Taip pat dalyvavo jaunieji pianistai iš Ariogalos, Raudondvario ir Vilkijos mokyklų.

Smagu, kad visi – mokiniai, mokytojai ir tėveliai nepasiduoda karantino aplinkybėms ir su bethovenišku atkaklumu toliau groja bei gyvena su muzika.

Konkurso nugalėtojai:

1 vieta ir nominacija „Už puikų sonatinos atlikimą“ (I kategorija) – Auksė Žukauskaitė, 2 klasė (mokytoja Lina Kazakevičienė);

2 vieta (I kategorija) – Mėta Vaškelytė, 1 klasė (mokytoja Kristina Beržanskienė);

1 vieta (II kategorija) – Liepa Vaškelytė, 4 klasė (mokytoja Kristina Beržanskienė);

2 vieta (II kategorija) – Ugnė Kojutytė, 4 klasė (mokytoja Lina Rekevičienė);

1 vieta ir nominacija „Už įspūdingą pasirodymą“ (III kategorija) – Titas Šūmakaris, 5 klasė (mokytoja Loreta Paškauskienė);

1 vieta (III  kategorija) – Simas Šukaitis, 6 klasė (mokytoja Kristina Beržanskienė);

3 vieta (III kategorija) – Karolina Sankauskaitė, 6 klasė (mokytoja Lina Kazakevičienė);

2 vieta (IV kategorija) – Aine De Donato, 7 klasė (mokytoja Lina Kazakevičienė);

2 vieta (IV kategorija) – Viktorija Klimaitė, 8 klasė (mokytoja Lina Rekevičienė). 

Mus jungia upė Širvinta

Širvintų meno mokyklai ir Vilkaviškio muzikos mokyklai pasirašius bendradarbiavimo sutartį, balandžio 22 dieną įvyko pirmoji bendradarbiavimo dalis – atvira Vilkaviškio muzikos mokyklos pamoka ,,Mus jungia upė Širvinta”, kurioje dalyvavo abiejų mokyklų choro dalyko mokytojai ir mokiniai. Pamoką vedė Vilkaviškio muzikos mokyklos muzikos mokytoja metodininkė Dalia Balčiūnienė. Pamoka vyko mišriu mokymo būdu. Dalis širvintiškių ir vilkaviškiečių pamokoje dalyvavo nuotoliniu būdu, per ZOOM platformą, dalis Vilkaviškio muzikos mokyklos mokinių – įprastiniu kontaktiniu – patalpoje. Smagi pamokos pradžia, energinga kvėpavimo ir artikuliacijos pratimais paremta mankšta ir puikiai suskambėjusi bendra Romo Sadzevičiaus aranžuota daina ,,Padainuosim mes sustoję”, kuriai akompanavo Vilkaviškio muzikos mokyklos „Siaustinio“ kapela (vadovai Artūras Pečkaitis ir Arūnas Lekešys), suvienijo dvejų savivaldybių muzikos mylėtojus.

XXI vaikų džiazo muzikos festivalis “Džiazo fiesta 2021”

Kasmet kartu su pavasariu į Kauno 1-ąją muzikos mokyklą atkeliauja džiazas. 
XXI respublikinis vaikų džiazo muzikos festivalis, pasipuošęs nauju skambiu pavadinimu “Džiazo fiesta 2021” – kiek kitoks nei įprasta. Džiazas skambėjo ne Kauno 1-osios muzikos mokyklos koncertų salėje – džiazo muzikos garsais džiaugėmės ir gera nuotaika dalinomės virtualioje erdvėje.
Šiais metais galėjome pasigirti rekordiniu dalyvių skaičiumi: net 132 dalyviai iš visos Lietuvos ir netgi kaimyninės Lenkijos!
Festivalyje dalyvavo 8 klasės mokinė Viktorija Klimaitė (mokytoja Lina Rekevičienė).