Visi įrašai, kuriuos paskelbė admin

Klasikos pasaulis

Kovo 30 dieną vyko tarptautinis konkursas „Klasikos pasaulis“, skirtas A. Dvoržako 180-osioms gimimo metinėms paminėti, kurį organizavo Kazachstanas – Čekija. Konkurse varžėsi jaunieji pianistai iš Latvijos, Azerbaidžano, Slovėnijos, Rusijos, Estijos, Ukrainos, Kazachstano, Uzbekistano, Serbijos, Lenkijos ir Baltarusijos. Šiame konkurse reikėjo atlikti klasikinius kūrinius. Ir vėl laimė nusišypsojo mūsų mokyklos 2 klasės mokinei, 7 metų Auksei Žukauskaitei (mokyt. Lina Kazakevičienė), kuriai paskirtas I-ojo laipsnio diplomas. Sveikinimai Auksei!

„MUZIKOS OLIMPAS“

Tai ne paprastas konkursas.
Jo metu dalyviai atlieka 3 užduotis:
1.Atlieka laisvai pasirinktą muzikos kūrinį
2. Motyvacinio pokalbio apie atliktą programą metu konkurso dalyvis viešai
pristato savo atliktą kūrinį ir jį komentuoja, atsako į vertinimo komisijos pateiktus klausimus.
3.Dalyvis rašo vienbalsį solfedžio diktantą.
Susipažinkite su šio konkurso savo grupės nugalėtoja, I vietos laimėtoja kanklininke VILIJA
VALATKAITE. Tai trečios klasės mokinė, nors mokosi tik antri metai, nes įstojo į antrą klasę,
su visomis užduotimis susidorojo puikiai. Konkursui mokinę ruošė mokytojos Daiva Venienė ir
Edita Balčienė. Pasitikėk ir eik pirmyn.

„Mузыка весны“ („Pavasario muzika“).

Kovo 20 d. Vilkaviškio muzikos mokyklos 2 kl. mokinė Auksė Žukauskaitė ( mokytoja L. Kazakevičienė) dalyvavo Kazachstane vykusiame VIII  Tarptautiniame nuotoliniame meno konkurse „Pavasario muzika“
Konkurse varžėsi daug dalyvių  iš Latvijos, Rusijos, Estijos, Armėnijos, Azerbaidžano, Baltarusijos, Kazachstano, Uzbekistano. Ir mus pasiekė džiugi žinia, kad Auksė  savo amžiaus kategorijoje tapo laureate! Jai atsiųstas I laipsnio diplomas. Sveikiname Auksę!

Etiudas ir ne tik

Džiugios naujienos iš virtualaus XVIII Lietuvos jaunųjų pianistų konkurso „Etiudas ir ne tik“, kuriame 7 metų dalyvė Auksė Žukauskaitė tapo laureate! (mokytoja L. Kazakevičienė)

Dėl ugdymo būdo karantino laikotarpiu nuo kovo 22 d.

Ugdymas Vilkaviškio muzikos mokykloje nuo kovo 22 d. vykdomas mišriu būdu – nuotolinį derinant su įprastu kontaktiniu (jei užtikrinamos būtinosios saugumo sąlygos ir priemonės) arba taikant hibridinį, kai dalis mokinių ugdomi gyvai, o kiti dalyvauja pamokoje nuotoliniu būdu. Ugdymo būdą pasirenka mokytojas, suderinęs su mokinio tėvais ar globėjais. Ugdymo būdas gali kisti, atsižvelgiant į Vilkaviškio rajono epidemiologinę situaciją.

Grande Mozart

Kovo 10 d. Kazachstane vyko nuotolinis konkursas ,,Grande Mozart“, skirtas 265-osioms V. A. Mocarto gimimo metinėms. Dalyviai suvažiavo iš Latvijos, Azerbaidžano, Lietuvos, Rusijos, Estijos, Kazachstano, Uzbekistano, Armėnijos, Gruzijos, Baltarusijos, Maltos ir Ukrainos. Nusipelnę meno veikėjai, pedagogai, profesoriai ir kompozitoriai iš Kazachstano, Latvijos ir Azerbaidžano  I laipsnio diplomu liaudies instrumentų kategorijoje apdovanojo išplėstinės programos mokinę –kanklininkę  EMILĘ STRIOKAITĘ (mokytoja Daiva Venienė). Sėkmės ir toliau muzikuojant.

Pamoka – staigmena

Neretai organizuoti netradicines pamokas įkvepia kūrybingi kolegos, jie atneša naujų idėjų, skatina nesustoti vietoje. Ar įsivaizduojate, kad  prasidėjus  pamokai  jus pasitinka ne solfedžio mokytojos, o kanklių mokytoja Raimonda? Ir ji veda pamoką. Skamba neįtikinamai? Bet taip nutiko šiandien pirmų klasių mokiniams. Džiaugiamės, kad netradicinė, kitokia pamoka suteikė mokiniams daug gerų emocijų. Dėkojame mokytojai Raimondai už nuostabią muzikinę pasaką.

 Ž. Alkevičienė, E. Balčienė