Priimtų į muzikos mokyklą 2019-2020 m. m. sąrašas

Priimtų į Vilkaviškio muzikos mokyklą mokinių sąrašas

2019 m.

FŠPU fortepijono programa

  1. Andriuškevičius Noris
  2. Grumblytė Ūla
  3. Hanasa Sabir Hamad
  4. Karasevičiūtė Miglė
  5. Katkevičiūtė Goda
  6. Kriščiūnas Bernardas
  7. Liebutė Nerija
  8. Mačiulytė Ainė
  9. Maksvytytė Meda
  10. Petraitytė Ainė
  11. Račiukaitytė Eglė
  12. Skurvydas Kajus
  13. Šneiderytė Rugilė
  14. Valiukevičiūtė Elma

FŠPU akordeono programa

  1. Burbulis Dovydas

FŠPU smuiko programa

  1. Jurkūnaitė Ieva
  2. Kisieliauskaitė Ugnė
  3. Leonavičius Mindaugas
  4. Sankauskaitė Smiltė
  5. Šeštakauskaitė Smiltė

FŠPU kanklių programa

  1. Protasevičiūtė Justė
  2. Pučkutė Patricija
  3. Štramaitytė Skaistė
  4. Valatkaitė Vilija

FŠPU gitaros programa

  1. Cibulskytė Kamilė (klasikinė gitara)
  2. Liebus Dovydas (elektrinė gitara)
  3. Menčinskas Markas (elektrinė gitara)

FŠPU mušamųjų programa

  1. Vasiliauskas Augustas

FŠPU birbynės programa

  1. Burneika Lukas
  2. Simanauskas Justas

FŠPU chorinio dainavimo programa

Kybartų filialas

  1. Bendžiūtė Deimantė
  2. Bruožytė Luknė
  3. Kapačinskaitė Amanda
  4. Katiliūtė Urtė
  5. Mockus Dominykas
  6. Ryckytė Elzė
  7. Virbickaitė Urtė
  8. Žvingila Joris

Vilkaviškio filialas

  1. Karpavičiūtė Rusnė
  2. Laurinaitytė Gabrielė
  3. Mockevičius Tadas
  4. Narbutavičiūtė Austėja
  5. Rakauskaitė Gabija

NU muzikinės saviraiškos programa

  1. Dimšaitė Klaudija – fortepijono programa
  2. Krasnickas Kipras – pučiamųjų programa
  3. Rimkevičiūtė Austėja – solinio dainavimo programa
  4. Smelstoriūtė Gabija – fortepijono programa
  5. Žemaitaitis Algimantas – fortepijono programa

NU išplėstinio ugdymo programa

  1. Adomavičiūtė Eglė – chorinis dainavimas
  2. Ivanauskas Mantas – chorinis dainavimas
  3. Jacinkevičiūtė Gustė – smuiko programa
  4. Jonaitytė Meda – akordeono programa
  5. Karaškaitė Kristina – chorinis dainavimas
  6. Kepenytė Austėja – chorinis dainavimas
  7. Norkaitytė Gabrielė – chorinis dainavimas
  8. Ripkevičius Paulius – fortepijono programa
  9. Skačkauskaitė Giedrė – chorinis dainavimas
  10. Snapkauskaitė Ema – chorinis dainavimas