,,Vasaros aidai“ Molėtuose.

Molėtai turi skulptūrų parką ir jame esančią sceną ant Pastovio ežero vandens. Ten jau antrą kartą vyko respublikinis vaikų ir jaunimo lietuvių tautinių muzikos instrumentų ansamblių festivalis ,,Vasaros aidai-2018“, siekiantis suburti muzikuojantį jaunimą, paminėti Lietuvos atkūrimo 100-ąsias metines.
Kiekvienas kolektyvas atliko po du kūrinius. Dalyvaujantys 2018 m. dainų šventės kanklių popietėje ,,Skambėkite, kanklės“ ir dar keturis privalomus kūrinius.
Iš Vilkaviškio buvom net du kolektyvai: mok. D.Venienės kanklių ansamblis ,,Sadutė“ ir mok. R.Kurauskienės kanklių ansamblis su solistu P.Strioku (mok. R.Jakimavičius) ir mok. V.Saldukaitienės dainininkų grupe. Visi dalyviai buvo apdovanoti saldžiosiomis dovanėlėmis.
Organizatoriai – Molėtų meno mokykla – buvo išradingi: be koncerto vyko loterijos, kurių prizai buvo ne menki . Mūsiškiams jose taip pat sekėsi – NVŠ programos ,,Lietuvių liaudies instrumentų meninė raiška“ dalyvė A.Mikelaitytė laimėjo pasivažinėjimą keturračiu, mokytojos Violeta ir Raimonda po 2 parų poilsį kempinge ,,Obuolių sala“ ir viloje ,,Santa Barbara“.
Po koncerto vykome į Ežerų žvejybos ir Antano Truskausko medžioklės ir gamtos muziejus. Čia buvome vaišinami kvapnia žuviene ir kibinais. Didžiausias išbandymas buvo įlipti į Mindūnų apžvalgos bokštą, nuo kurio atsiveria puikūs vaizdai. Tam ryžosi ne visi.
Šis sekmadienis, birželio 3 buvo Tėvo diena. Grįže vaikai dar spėjo apsikabinti ir prisiglausti prie savo mielų tėvelių.