Temos Archyvai: Naujienos

NETRADICINĖ SOLFEDŽIO PAMOKA

Lapkričio 19 d. solfedžio mokytojos E. Balčienė ir Ž. Alkevičienė nusprendė sujungti pirmokų klases ir pravesti jiems bendrą pamoką. Smagu buvo ne tik pakeisti klasės aplinką ( pusė pamokos vyko mažojoje salėje), bet ir susipažinti vieniems su kitais ritmiškai plojant savo vardus. Pamokoje ,,grojome‘‘ puodeliais, dainavome, ritmavome, muzikavome su perkusiniais vamzdžiais visiems labai gerai žinomą, linksmą melodiją. Išsiskirstėme puikios nuotaikos ir su mintimi, kad tokių pamokų dar bus ir ateityje. 

Dienos centro Dailučiuose atidarymas

Dailučių ir Mažučių kaimuose gyvenantys vaikai nuo šiol turės naują, dažais kvepiantį dienos centrą. Jį atidarant, skambėjo kanklių muzika.  Mokytoja Raimonda vedė renginį, o kanklininkės grojo ir vienos, ir su fleitininku Pijumi Strioku (mokyt. R.Jakimavičius), ir rodė bendrą programą su dienos centro vaikais. 

Socialinio darbuotojo diena

Rugsėjo pabaigoje švenčiama socialinio darbuotojo diena. Žmonėms, kurių profesija reikalauja ypatingos empatijos, rūpestingumo, gerumo, skirtame renginyje koncertavo muzikos mokyklos mokinės Milda Kalavinskaitė, Paulina Blažauskaitė, mokytoja Raimonda Kurauskienė ir fleitininkas Pijus Striokas (mokytojas Romas Jakimavičius).  Griausmingų ovacijų sulaukė scenoje pasirodę Kybartų globos namų ugdytiniai. Drauge su kanklininkėmis jie padainavo lietuvių liaudies dainą ir pasekė miško pasaką. 
(Foto: Ieva Šlivinskienė ir Silvijana Ažukienė).  

Kanklėmis kankliuokime, sutartinę traukime

Pačią pirmąją mokslo metų savaitę Kalvarijos meno mokykla surengė III-ąjį tarptautinį konkursą „Kanklėmis kankliuokime, sutartinę traukime“. Į Jungėnų kultūros namuose vykusį konkursą suvažiavo jaunieji atlikėjai iš Lietuvos, Lenkijos ir Kaliningrado srities.    Vilkaviškio muzikos mokyklą atstovavo mokytojos Raimondos Kurauskienės   solistės ir kanklių ansambliai. Šeštaklasė Milda Kalavinskaitė ir vyresniųjų kanklininkių ansamblis su fleitininku Pijumi Strioku (mokyt. Romas Jakimavičius) pelnė antrąsias vietas, o šeštos klasės mokinė Paulina Blažauskaitė ir jaunesniųjų kanklininkių ansamblis – trečiąsias vietas. Sveikiname ir dėkojame koncertmeisterei Kristinai Cibulskienei.