Visi įrašai, kuriuos paskelbė admin

Petras Klimas: visada ieškojau Lietuvos

Vilkaviškio kultūros centre įvyko parodos „Petras Klimas: visada ieškojau Lietuvos“ atidarymas. Šią parodą susirinkusiesiems pristatė jos sudarytojas žurnalistas Vilius Kavaliauskas. Renginio metu taip pat pristatyta Aleksandro Merkelio knyga apie Lietuvos prezidentą Antaną Smetoną, kurią išleido taip pat V. Kavaliauskas. Parodos iniciatorius ir atidarymo lankytojus pasveikino Savivaldybės meras Algirdas Neiberka. Skambiomis melodijomis renginį papuošė Vilkaviškio muzikos mokyklos kanklininkių ansamblis, vadovaujamas Raimondos Kurauskienės, solistė Augustė Balčiūtė (mokyt.. Edita Balčienė), fleitininkas Pijus Striokas (mokyt. Romas Jakimavičius)

Vilkaviškio rajono savivaldybės informacija, foto – Jonas Juškevičius, I. Rinkevičiūtė)

„Pasakų trobelės“ veiklos

Laukiant gražiausių metų švenčių, prie Vilkaviškio eglutės vyko „Pasakų trobelės“ veiklos. Antradieniais ir penktadieniais vaikus dūkti ir žaisti kvietė lopšelių-darželių, jaunimo centro kolektyvai.
Švenčių laukimo laikotarpį užbaigė Vilkaviškio muzikos mokyklos choreografijos programos šokėjai. Linksmi nykštukai, jų mokytojos Vilija Jakubauskė, Sonata Jankienė ir Raimonda Kurauskienė, garso operatoriai Vidas Kyburys ir Arūnas Lekešys sekė pasaką, patys buvo jos personažais ir labai daug šoko, kad gruodžio šaltukas kojų nesušaldytų.
Tą vakarą ten pat šėliojo ir Vilkaviškio ,,Rotary“ klubas, kuriis rūpinosi Kalėdinio pašto koordinavimu ir pranešė, kad atvyko visų labai lauktas Kalėdų Senelis. Šis raudonas žilabarzdis kiekvienam išdalino labai svarbius ,,Gero vaiko pažymėjimus“. Taip pat įteikė dovanėles. Visi smagiai išsidūkę, išlydėję Kalėdų Senelį pas kitus vaikus, išsiskirstė namo, kur kiekvieno laukia šeima, artimieji,draugai, jaukus šventinis bruzdesys ir Kalėdiniai stebuklai…

Vilkaviškio kultūros centro informacija

1 kl. šokėjų pasaka tėveliams

Vieną gruodžio vakarą mažiausi šokėjai, I klasės mokinukai, rodė savo artimiausiems žmonėms šokio ir muzikos pamokėlę ,, Kaip nykštukai Kalėdų ieškojo“!!!
Ne tik grojo, žaidė, šoko, dainavo, bet ir kartu su savo mokytojomis Vilija Jakubauske, Raimonda Kurauskiene ir Sidona Pudinskiene rado kelią į gražias ir šviesias Kalėdas!!!

Kaip nykštukai šv. Kalėdų ieškojo

Šiemet pirmi metai, kai muzikos mokykloje mokytoja Raimonda Kurauskienė moko ankstyvojo ugdymo grupę. Dainavimas, muzikos klausymas ir pokalbiai, ritmo pratybos, grojimas varpeliais ir ritminiais muzikos instrumentais. Visa tai buvo sudėta į pasaką. Atsitiko taip, kad nykštukai pametė kalendorių ir niekaip negalėjo surasti šv. Kalėdų. Ir katino klausė, ir kiškio, ir tilto, ir žvaigždelių. O atsakymą pasirodo žinojo mamos ir tėčiai….
Pasakėlę mažieji pasekė ir Vilkaviškio ligoninės vaikų skyriaus gydytojoms bei slaugytojoms. Ir jos žinojo kas yra Kalėdos. Juk ne veltui sakoma: klauskite daktaro